Oravská poliklinika Námestovo

Oravská poliklinika Námestovo


D Ô L E Ž I T É !!!


24.03.2020 Uzatvárame vchody do Oravskej polikliniky Námestovo pre pacientov a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti.

Na základe nariadenia riaditeľky odboru zdravotníctva ŽSK a RÚVZ v Dolnom Kubíne, o povinnom vykonávaní triedenia pacientov, ktorí vstupujú do Oravskej polikliniky Námestovo, za účelom eliminovania nákazy zdravotníckych pracovníkov prenosným ochorením COVID – 19, Vám oznamujeme prijaté opatrenia vedenia Oravskej polikliniky Námestovo na zamedzenie vstupu pacientov s podozrením na nákazu koronavírusom COVID - 19:

 

  1. Od  18. marca 2020  je možné vstúpiť do polikliniky  len hlavným vchodom. Ostatné vchody sú uzatvorené.

 

  1. Hlavný vchod je  otvorený  v   pracovné dni  od  6.30  hod do 15.00 hod.

 

  1. Pacientom vstupujúcim do budovy  zdravotník na vrátnici meria telesnú teplotu, zisťuje cestovateľskú anamnézu  a kontakty s osobami v karanténe. Túto službu vykonávajú zamestnanci polikliniky denne  do 13.00 hod.

 

  1. Po 13.00 hod. s každým pacientom vstupujúcim do polikliniky  komunikuje vrátnička, ktorá sa ho spýta,  ku ktorému lekárovi ide na ošetrenie. Následne podá informáciu do príslušnej ambulancie s tým, že vyzve sestru, aby si prišla prevziať pacienta. Sestra bude pri zisťovaní príznakov nákazy komunikovať s pacientom  cez sklenené dvere.

 

  1. V poliklinike je zriadená infekčná izba na ošetrenie pacientov s podozrením na koronavírus, ak takýto pacient do zariadenia príde a bude potrebovať urgentné ošetrenie.

Táto izba je zriadená pri  dispečingu  DZS so samostatným uzamknutým vchodom.  V prípade potreby využitia infekčnej izby kontaktujte námestníčku pre ošetrovateľstvo Mgr. Bakošovú č.t. 0915829084.

 

 

Navštívte našu lekáreň

Po-Pia 7:00-15:30

Objednajte sa online

Kontakt


Oravská poliklinika Námestovo

Červeného kríža 62/30

029 01 Námestovo

Slovenská republika

 

Mapa